Ko studēt? Studiju iespējas

Vēlies, lai darbs atrod tevi?

Ja esi radošs un mērķtiecīgs, tev patīk risināt problēmas, tev sagādā prieku iespēja palīdzēt cilvēkiem, tu vēlies pārveidot pasauli un atstāt tajā ko nozīmīgu, kā arī tev ir svarīgi nākotnē strādāt perspektīvu darbu un saņemt labu atalgojumu – tad inženiera profesija ir domāta tev! 

Kas ir inženieris un inženierzinātnes? 

Inženierzinātnes ir zinātņu nozare, kas apvieno dažādu zinātņu (kā fizikas, ķīmijas, matemātikas, u. c.) atziņas daudzveidīgu tehnisku problēmu risināšanai. 

Inženieris ir persona, kas specializējusies kādā inženierzinātņu jomā. Viņa uzdevums ir projektēt un būvēt sarežģītus produktus – materiālus, struktūras un sistēmas. Inženieris ir tas, kurš pārzina jaunākos zinātnes atklājumus un prot tos izmantot tā, lai palīdzētu cilvēkiem. 

Īsāk sakot, īsts inženieris ir radošs, azartisks, profesionāls, analītisks, zinātkārs, inteliģents, atzīts, risina problēmas, mīl izaicinājumus, rada nākotni, īsteno sapņus. Inženiera profesija apvieno tehniskās zināšanas ar radošumu, darbu ar cilvēkiem un traku ideju realizēšanu. Inženieris izprot, kā lietas darbojas, tāpēc var radīt vēl labāku produktu. Šis produkts ir noderīgs pasaulei un turklāt – viņam pašam patīk tas, ko viņš dara – viņa darbs ir viņa hobijs. 

Ieinteresējām?

Meklē papildu informāciju par studiju ilgumu, studiju kursiem, sagaidāmajiem rezultātiem un karjeras iespējām: 

Koledžas līmeņa studiju programmas

Bakalaura līmeņa studiju programmas

Maģistra līmeņa studiju programmas (t. sk. 2. līmeņa profesionālās studiju programmas)

Doktora līmeņa studiju programmas

Nepilna laika studijas

Ja nevari izlemt, kur studēt, RTU Karjeras centrā ir iespējams saņemt bezmaksas karjeras konsultanta konsultācijas. Pieteikties konsultācijai vai uzdot jautājumu var .

RTU Karjeras centra adrese: Rīga, Āzenes 6, 1. stāvs.

Absolventi