Studentiem

Studentiem

Kļūsti par skolēna draugu, pastāsti un parādi studiju dzīvi RTU! Ja esi draudzīgs, atvērts, gatavs dalīties savā studiju pieredzē, paplašināt paziņu loku un pilnveidot savas saskarsmes prasmes, piesakies un aicini projektā piedalīties arī savus kursabiedrus!

Ieteikumi veiksmīgai pasākuma norisei

Reģistrēšanās un pieteikšanās
12.–28. februāris

Lai piedalītos pasākumā:

Sazināšanās
Līdzko Tev būs pieteicies sekot kāds skolēns, Tu saņemsi e-pastu. Ienāc savā profilā, kur sadaļā «Pieteikumi sekot» atradīsi skolēna kontaktinformāciju. Esi drosmīgs un sazinies pirmais ar skolēnu, lai norunātu par tikšanās dienu, vietu un laiku!
Sagatavošanās
Lai sekošanas diena noritētu labi, iesakām ieskatīties kontrollapā (checklist). Tas Tev palīdzēs sagatavoties pasākumam, jo tajā atrodami jautājumi, kuri skolēnam varētu būt interesanti, vietas, kuras Tev vajadzētu parādīt, kā arī cita svarīga informācija.
Sekošanas diena
Sekošanas dienas plāns ir atkarīgs no Tevis. Kopā apmeklējiet lekcijas, laboratorijas darbus, seminārus. Tu esi atbildīgs par to, lai skolēns uzzinātu maksimāli daudz par viņa interesējošo programmu. Skolēniem interesē arī viss, kas saistīts ar sadzīvi – gan par to, kā ir dzīvot kojās, gan par to, kur Ķīpsalā vislabāk un lētāk paēst. Pastāsti par studentu pilsētiņu, Studentu parlamentu un citām svarīgāk vietām. Dalies ar savām zināšanām un studenta izdzīvošanas noslēpumiem! Neaizmirsti, ka Tu pārstāvi RTU, tāpēc piedaloties pasākumā nekavē lekcijas un nedari neko, kas apkaunotu RTU. 
Izvērtēšana
Pēc pasākuma beigām saņemsi e-pastu, kurā būsi aicināts aizpildīt izvērtējamā anketu. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsi pāris minūtes laika un dalīsies savās pārdomās par pasākumu. Tas mums palīdzēs to nākamgad noorganizēt vēl labāku!