RTU Atvērto durvju diena

RTU Atvērto durvju diena

Kādas studiju programmas var apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā notiek jauno studentu uzņemšana, kā izskatās fakultātes un kādas ir ārpusstudiju iespējas RTU – atbildes uz šiem un citiem jautājumiem topošie reflektanti un viņu vecāki varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas klātienē, RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, notiks sestdien, 5. novembrī, plkst. 10.00–14.00.

Sākumā Atvērto durvju dienas apmeklētāji ir gaidīti RTU auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8, vestibilā, kur neformālā gaisotnē varēs iepazīties ar visām deviņām RTU fakultātēm, aprunājoties ar konkrēto fakultāšu studentiem, kuri dalīsies pieredzē par studijām RTU un iespējām izmantot RTU infrastruktūru un atbalstu, lai jau studiju gados RTU Dizaina fabrikā izmēģinātu roku inovatīvu produktu izstrādē, izveidotu savus potenciālos produktus prototipus un apgūtu uzņēmējdarbības pamatus, lai savus produktus spētu komercializēt.

Turpat atsevišķā stendā būs iespēja aprunāties arī ar RTU Uzņemšanas komisijas pārstāvjiem un noskaidrot, kā RTU notiek jauno studentu uzņemšanas process un kas reflektantiem jāņem vērā gan gatavojoties stāties RTU, gan arī uzņemšanas procesa laikā. 

Būs iespēja arī uzzināt par brīvā laika pavadīšanas un sportošanas iespējām RTU, savukārt plkst. 13.30 notiks organizēta ekskursija uz Ķīpsalā izvietotajām RTU dienesta viesnīcām, lai gūtu priekšstatu par studentu dzīves apstākļiem studiju laikā. 

Pēc vispārējās informācijas iegūšanas RTU Atvērto durvju dienas dalībniekus gaidīs RTU fakultātēs, kur interesenti varēs apskatīties studiju vidi, laboratorijas, kā arī uzzināt, kādas studiju programmas katra fakultāte piedāvā. 

Papildus informācija – RTU Facebook lapā.