Aktualitātes bērniem un jauniešiem

Lai sniegtu iespēju bērniem un jauniešiem tuvāk iepazīt Rīgas Tehnisko universitāti un tās piedāvātās studiju iespējas, visa mācību gada garumā iespējams piedalīties dažādos pasākumos. To laikā bērni un jaunieši var apmeklēt un apskatīt universitāti, fakultāšu ēkas, laboratorijas, piedalīties darbnīcas, demonstrēt savas zināšanas  zinātniski pētniecisko darbu konkursā, prāta spēlēs un daudz dažādās citās aizraujošās nodarbēs!

Pieslēdzies RTU!

Pieslēdzies RTU! Notika 19. līdz 30. aprīlim tiešsaistē.

RTU Atvērto durvju diena

Kādas studiju programmas var apgūt RTU, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, kādas ir ārpusstudiju iespējas – šos un citus jautājumus topošie reflektanti var iegūt RTU Atvērto durvju dienā.

Bērnu un jauniešu universitāte

Lai veicinātu bērnu un jauniešu dabisko zinātkāri, atklātu viņu talantus un iepazīstinātu ar nākotnes studiju un karjeras iespējām, RTU jau vairākus gadus skolēniem organizē ārpusskolas nodarbības – Bērnu un jauniešu universitāti.

Inženierzinātņu vidusskola

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola ir Latvijā pirmā vispārējās vidējās izglītības mācību iestāde, ko izveidojusi universitāte, lai Latvijas talantīgākie skolēni pēc 9. klases padziļināti apgūtu eksaktos mācību priekšmetus un sagatavotos inženierzinātņu studijām.

Prāta spēles

RTU kopš 2009. gada organizē Prāta spēles skolēniem, kur tiek noskaidroti atjautīgākie dalībnieki šahā, bridžā un dambretē ar iespēju izcīnīt stipendijas studijām RTU.

Karjeras konsultācijas

RTU Karjeras centrā ir iespējams saņemt bezmaksas karjeras konsultanta konsultācijas.