Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

SCEE`2022

Godātie kolēģi!

Rīgas Tehniskās universitātes 63. starptautiskā zinātniskā konference Scientific Conference on Economics and Entrepreneurship (SCEE’2022) tiek organizēta hibrīda formātā – tiešsaistē un klātienē (RTU Zināntiskajā bibliotēkā, Paula valdena ielā 5) 2022. gada 13. oktobrī. Konferences tēma - «Communication and Cooperation in Research: Challenges, Approaches and Tools».

SCEE’2022 nodrošina diskusiju platformu pētniekiem, kurā ikviens var iepazīstinātu interesentus ar jaunākajiem sasniegumiem, pētījumu atklājumiem, idejām un to pielietojumu zinātnē,  biznesā un ekonomikā. Konferences mērķis ir dalīties ar zinātnisko pētījumu rezultātiem, dažādās biznesa un ekonomikas disciplīnās, apmainīties ar zināšanām un pieredzi, tādējādi veidojot pamatu daudznozaru pētījumiem. Konference pulcēs vadošos zinātniekus, pētniekus un doktorantus no visas pasaules.

KONFERENCES PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT

Esat laipni aicināti piedalīties un izmantot iespēju prezentēt savas nepublicētas tēzes un / vai pilna apjoma zinātniskus rakstus. Konferences oficiālās valodas ir angļu un latviešu.

Visi raksti (publikācijas) tiks izvērtēti pamatojoties uz  divu neatkarīgu ekspertu recenzijām, pieņemtie dokumenti tiks publicēti.

• Konferences krājumā (ISSN 2256-0866) vai 
• recenzētos zinātniskajos žurnālos, kas iekļauti un indeksēti EBSCO, ProQuest, Versita un VINITI datubāzēs:
- “Economics and Business
- “Baltic Journal of Real Estate Economics and Construction Management

Konferences materiāli tiks iesniegti indeksācijai Thomson Reuters Science Web of Science CPCI-S (ISTP indeksācija). Vienlaikus, konferences organizatori negarantē krājuma iekļaušanu datu bāzē.

Uz tikšanos konferencē!
 
Ar laba vēlējumiem
Konferences komitejas vārdā
Dr.oec., Profesore Elīna Gaile-Sarkane 
Konferences organizācijas komitejas vadītāja