Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sākot no 8. oktobra līdz pat rudens semestra beigām 2021. gada 31. janvārī, visas lekcijas notiek attālināti. Inženierzinātņu studentiem tik nepieciešamie laboratorijas darbi ir atļauti klātienē, bet – tikai nelielās grupās un obligāti lietojot sejas aizsargmaskas. Tās visiem studējošajiem, mācībspēkiem un darbiniekiem obligāti ir jālieto, arī pārvietojoties RTU telpās.

27. oktobris

RTU zinātnieki sadarbībā ar partneriem starptautiskā projektā piedāvā rīkus stresa novērtēšanai un mazināšanai

Lai palīdzētu darbiniekiem un organizācijām veiksmīgāk cīnīties ar stresu darba vietā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes zinātnieki sadarbībā ar starptautiskiem partneriem radījuši testu stresa līmeņa noteikšanai un e-apmācību platformu, kas ļaus iegūt jaunas zināšanas par metodēm stresa mazināšanai un vadīšanai.

23. novembris

RTU paraksta Dažādības hartu, apņemoties ievērot dažādības vadības principus

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir pirmā Baltijas augstskola, kas parakstījusi Latvijas Dažādības hartu, tā apliecinot, ka atbalsta dažādību un  vienlīdzīgas iespējas studiju un darba vidē. Parakstīšanas ceremonija notika tiešsaistē pirmdien, 16. novembrī.

13. novembris
_