Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Ziņas

RTU modernizē studiju vidi ar finanšu, biznesa un vadības profesionāļu nepieciešamību – «Bloomberg» termināļiem

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) 23. janvārī tika atklāta «Bloomberg» laboratorija, studentiem un pētniekiem nodrošinot pieeju ļoti plašām reāllaika datubāzēm, pētījumiem un analīzes rīkiem. Tas ļaus paaugstināt zinātnisko kvalitāti un studentu un pētnieku konkurētspēju darba tirgū.

31. janvāris

RTU un citu Eiropas valstu zinātnieki pēta, kā efektīvāk līdzsvarot zemes īpašnieku un publiskās pārvaldes intereses

Eiropas zinātnieki pētījumos un diskusijās plāno vienoties par to, kam vajadzētu gūt labumu no zemes vērtības pieauguma, un izveidot inovatīvu instrumentu kopumu, kas ļautu optimizēt teritorijas attīstības izmaksu un ieguvumu sadalījumu un atvieglot valsts un pašvaldību budžetus. Viens no pētniecības ierosinātājiem ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) asociētais profesors Armands Auziņš.

19. februāris

Jauno inženieru sacensībās «EBEC» uzvar «Joškina kaķis 2.0» un «Bēdīgi slavenais inženieris» 

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komandas «Joškina kaķis 2.0» un «Bēdīgi slavenais inženieris» uzvarējušas Eiropas jauno inženieru sacensību «EBEC» (European BEST Engineering Competition) pirmajā kārtā «EBEC Riga 2019», kas sestdien, 16. februārī, notika RTU. Abas komandas Latviju pārstāvēs reģionālajās «EBEC» sacensībās, kas notiks Zviedrijā, Upsalā. 

18. februāris