Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Ziņas

RTU modernizē studiju vidi ar finanšu, biznesa un vadības profesionāļu nepieciešamību – «Bloomberg» termināļiem

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) 23. janvārī tika atklāta «Bloomberg» laboratorija, studentiem un pētniekiem nodrošinot pieeju ļoti plašām reāllaika datubāzēm, pētījumiem un analīzes rīkiem. Tas ļaus paaugstināt zinātnisko kvalitāti un studentu un pētnieku konkurētspēju darba tirgū.

31. janvāris

Akadēmiskā konference „Caurviju prasmēs balstītā izglītība skolās un tās ietekme uz augstāko izglītību”

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte aicina uz akadēmisko konferenci „Caurviju prasmēs balstītā izglītība skolās un tās ietekme uz augstāko izglītību”

3. aprīlis

RTU atklāta Muitas kontroles laboratorija

Šis ir vēl viens solis mācību procesa pilnveidošanā, Rīgas Tehniskajā universitātē atklājot Muitas kontroles laboratoriju, norādīja RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors Aivars Vilnis Krastiņš.Šis ir vēl viens solis mācību procesa pilnveidošanā, Rīgas Tehniskajā universitātē atklājot Muitas kontroles laboratoriju, norādīja RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors Aivars Vilnis Krastiņš.

18. aprīlis