Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Ziņas

Notiks papildu uzņemšana studijām doktorantūrā

No 22. līdz 28. augustam varēs pieteikties doktorantūras studijām 2018./2019. akadēmiskajam gadam Rīgas Tehniskajā universitātē. Pavisam RTU piedāvā 20 doktora studiju programmas, kuras realizē deviņas fakultātes. Vairākās programmās ir pieejamas arī budžeta vietas, kopā to ir 30.

17. augusts

3. septembrī svinīgi aizsāks jauno studiju gadu

Pirmdien, 3. septembrī, Iezvanīšanas svētkos, kas notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā Ķīpsalā, svinīgi tiks aizsākts 2018./2019. akadēmiskais studiju gads. Pasākums sāksies plkst. 10.30 Kolonādē, kas atrodas laukumā starp studentu dienesta viesnīcu, Elektronikas un telekomunikācijas, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātēm. 

14. augusts

RTU iespējams apgūt uzņēmējdarbību un jaunu produktu radīšanu

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) uzņemšana pamatstudijās turpinās ne tikai inženierzinātņu, bet arī ekonomikas un uzņēmējdarbības programmās. RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) var apgūt visu, kas nepieciešams, lai gan pats veidotu savu uzņēmējdarbību, gan arī lai kā darbinieks strādātu vai nu privātajās kompānijās, vai valsts un pašvaldību sektorā. 

30. jūlijs