Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Ziņas

Jauno studentu uzņemšana RTU sāksies 13. jūlijā

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) jauno studentu uzņemšana 2020./2021. studiju gadam bakalaura un koledžas līmeņa studiju programmās notiks no 13. jūlija līdz 11. augustam. Šogad īpašais jauninājums – reflektantiem, kuriem ir iegūts drošs elektroniskais paraksts, RTU visu uzņemšanas procesu, sākot no dokumentu iesniegšanas un beidzot ar studiju līgumu parakstīšanu, nodrošinās elektroniski. Tie, kuri nevarēs elektroniski apstiprināt savu pieteikumu studijām, dokumentus varēs iesniegt RTU uzņemšanas punktā Ķīpsalā. 

8. maijs

RTU – jau devīto gadu darba devēju pati ieteiktākā augstskola Latvijā

Jau deviņus gadus darba devēji vērtē, cik kvalitatīvi darba tirgum ir sagatavoti augstskolu absolventi, un jau devīto gadu pēc kārtas Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir atzīta par darba devēju ieteiktāko augstskolu Latvijā. Darba devēju aptauju rīko Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un karjeras portāls Prakse.lv. Šogad viedokli izteikuši 2660 darba devēji.

10. jūlijs

Sadarbojoties RTU un LU, izveidota kopīga studiju programma biotehnoloģijā un bioinženierijā

«Šeit taps inovatori un nozares profesionāļi gēnu inženierijā, vides biotehnoloģijās un citās jomās. Viņiem būs iespēja apgūt prototipēšanas un produktu attīstības praksi arī vairākos inženierzinātņu studiju kursos,» uzsver programmas direktors no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) puses, zinātņu prorektors akadēmiķis Tālis Juhna, piebilstot, ka kopīgā akadēmiskā bakalaura studiju programma «Biotehnoloģija un bioinženierija» tiks īstenota, sadarbojoties abu universitāšu vadošajiem pētniekiem, kā arī piesaistot ārvalstu mācībspēkus.

9. jūlijs
_