Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Intervija ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes pētnieci Ilzi Jankovsku LTV1 raidījumā "Rīta Panorāma"

19. aprīlis

Ilze Jankovska intervijā raidījumam "Rīta Panorāma" stāsta par savu pētījumu, kurš atklāj, cik ļoti cilvēku reālā dzīve atšķiras no informācijas, ko publicējam sociālo mediju profilos un kādus iespējamos riskus var radīt šī plaisa starp realitāti un izskaistināto dzīves atspoguļojumu sociālajos medijos.

Ar sava pētījuma rezultātiem autore dalīsies arī seminārā «Patērētāja dubultā dzīve», kas notiks š.g. 19. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē.

I.Jankovska šogad aizstāvēja promocijas darbu RTU. Viņas promocijas darba «Krīžu un virtuālās vides ietekme uz mūsdienu patērētāju» pētījums veltīts mūsdienu patērētāja transformācijām virtuālās vides ietekmē.

Plašāk skatieties intervijā LTV Ziņu dienesta raidījumam “Rīta Panorāma” https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/324934/intervija-ar-rtu-inzenierekonomikas-un-vadibas-fakultates-petnieci-ilzi-jankovsku