Starptautiskā izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX”

Lai popularizētu izgudrojumus un to realizāciju Latvijas tautsaimniecības efektīvākai attīstībai, tika organizēta 8. Starptautiskā izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX 2020". Izstādi organizē Latvijas Izgudrotāju biedrība, biedrība “CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar partneriem. Tā ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, tikties ar to autoriem, un piedalīties dažādās aktivitātēs. Savus inovatīvos projektus demonstrē individuālie izgudrotāji, pētniecības institūti un augstskolas, uzņēmumi, kā arī jaunieši un skolēni.

2020. gadā pirmo reizi Starptautiskās izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX” notika klātienē un attālināti video tiešraides translācijā.

Projekta atbalstītāji:
SIA “WARMSANDBOX”.