RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Ziņas

Finanšu un tehnoloģiju uzņēmumi satiek savus stipendiātus

Lai pārrunātu studiju gaitas IT un līderības bakalaura programmā (BITL – Baltic IT Leadership), iepazītos ar savu piešķirto stipendiju saņēmējiem klātienē, pārrunātu jauniešu nākotnes plānus, vairāki Latvijas finanšu nozari pārstāvošie uzņēmumi un IT sektora pārstāvji tikās ar Riga Business School studentiem – stipendiju saņēmējiem. Riga Business School kā RTU struktūrvienība jau ceturto gadu Latvijā nodrošina interdisciplināru IT un līderības bakalaura programmu, kas nodrošina gan datorzinātņu un programmēšanas apguvi, gan arī biznesa vadības, līderības un datu vadības un grāmatvedības pamatus. Uzņēmumu pārstāvjiem bija iespēja pārrunāt ar jauniešiem arī studiju gaitas un to kvalitāti.

29. novembris

STUDENTA ACĪM / Vienīgā iespēja izdarīt lielisku darbu - mīlēt to, ko Tu dari

Dzinēja vārstu slīpēšana, cilindra gredzenu un klaņa gultņu nomaiņa viņam nav bijusi sveša jau pirms studiju uzsākšanas būvniecības fakultātē. Viņa tēvs vienmēr uzskatīja, ka roku nosmērēšana ir neatņemama jebkura zēna pieaugšanas sastāvdaļa, tādēļ nav pārsteigums, ka Arturs ir pazīstams ar būvniecības nozares praktisko pusi. Stāsta varonis Arturs Krasotenko,  SIA "SAKRET" studiju stipendijas ieguvējs, dalās savā pieredzē par studijās apgūto, pirmo lielo lēcienu darba amatā un sasniegtajiem rezultātiem.  

23. novembris

Pasākumā "RTU Zinātnes attīstība" iepazīstina ar jauno laboratoriju aprīkojumu

10.novembrī norisinājās pasākums "RTU Zinātnes attīstība", kura laikā varēja iepazīties ar jauno laboratoriju aprīkojumu un tā nozīmi zinātnes pilnveidē. Projekti tiek realizēti ar SIA "Mikrotīkls" veikto ziedojumu. 

14. novembris