RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Ziņas

Esmu pārliecināts, ka iegūtā pieredze būs noderīga arī nākotnē

Nenoliedzami prakse ir iespēja iegūt reālu darba pieredzi, iepazīt darba vidi un papildināt savu CV. Praktiskās zināšanas kombinācijā ar izglītību konkrētā jomā kalpo par labu un stabilu atspēriena punktu turpmākās karjeras veidošanā. Ar savu prakses pieredzi uzņēmumā SIA «Norit Latvia» dalās Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas «Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbība» 3. kursa students Rons Regnārs Kalnieks.

3. maijs

RTU norisinājās starptautiskā konference «CASE NORDIC summit 2024»

17. un 18.aprīlī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Ķīpsalas studentu pilsētiņā tika aizvadīta organizācijas «The Council for Advancement and Support of Education» (CASE) rīkotā konference «CASE NORDIC summit 2024». Konferences ietvaros uz skatuves kāpa universitāšu eksperti no Ziemeļvalstu reģiona, sniedzot lekcijas un daloties pieredzē par tēmām, kas saistītas ar komunikāciju, absolventu attiecību veidošanu un ziedojumu piesaisti universitātēm.

25. aprīlis

Ar Jura Kalnavārna testamentārā novēlējuma atbalstu četriem RTU studentiem piešķir stipendijas attīstības veicināšanai aeronautikas jomā

Ar Jura Kalnavārna testamentārā novēlējuma atbalstu četriem RTU Būvniecības un mašīnzinību fakultātes (BMF) Aeronautikas un transporta sistēmu inženierijas un Aerokosmisko sistēmu inženierijas studentiem piešķir stipendijas ar mērķi veicināt un attīstīt labu speciālistu sagatavošanu aeronautikas jomā.

19. aprīlis