RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Ziņas

Ja students ir aktīvs un darboties gribošs, tad nākotnes darbvieta Industry Service Partner ir teju nodrošināta!

Uzņēmums “Industry Service Partner” (ISP) ir viens no vadošajiem industriālā servisa uzņēmumiem Latvijā, kas nodrošina efektīvu klientu aktīvu pārvaldību dažādās nozarēs: enerģētikā, metālapstrādē, papīra un iepakojuma ražošanā, ūdensapgādē, nekustamā īpašuma pārvaldībā u.tml. Uzņēmums sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar industriālo iekārtu uzturēšanu, remontu un pārbūvi, kā arī nodrošina dažādu ražošanas procesu automatizāciju un digitalizāciju. Jau vairākus gadus uzņēmums sadarbojas ar nodibinājumu “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (RTU AF), piedāvājot studentiem dažādas praktisko iemaņu apguves iespējas. Pašsaprotami, ka prakses izvēle ir ļoti nopietns un atbildīgs dzīves lēmums. Lai atvieglotu šo izvēli, uzrunājām “Industry Service Partner” valdes locekli un attīstības direktoru Aigaru Ločmeli, lūdzot atbildēt uz jautājumu: Kāpēc studentam būtu jāizvēlas prakses vieta tieši “Industry Service Partner” uzņēmumā? 

19. maijs

Prakse vasarā – papildus ienākumi vai tomēr dzīves pieredze?

Vēl tikai pāris lekcijas, pēdējie eksāmeni, noslēguma darbi un vasara būs klāt! Lai gan vasara ir laiks, kad studentiem atpūsties no intensīvā mācību ritējuma, katrs šo laiku izvēlas pavadīt atšķirīgi. Daudzi apceļo pasauli, iepazīst vēl neredzētas vietas un gūst jaunus draugus un pieredzi. Daži izvēlas turpināt mācības, apgūstot kādus sev interesējošus kursus un prasmes, bet vēl citi izvēlas strādāt, gūt papildus ienākumus un attīstīt sevi izvēlētajā profesijā. Vasaras prakse ir lieliska iespēja, lai students vienlaicīgi spētu gūt gan profesionālo pieredzi, gan papildus ienākumus, gan apmierinātu savu kāri pēc piedzīvojumiem un izaicinājumiem.

12. maijs

Vissāpīgākā ir apziņa, ka, iespējams, Ukrainu pametu uz visiem laikiem

Latvijā ik dienu ierodas arvien vairāk ukraiņu studentu. Katra stāsts, pieredze un emocijas ir atšķirīgas. Lai gan daži savas studiju gaitas plāno atsākt nākamajā rudenī, citi, par spīti visam, cenšas adaptēties, paralēli turpinot arī studēt. Šobrīd Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un nodibinājums RTU Attīstības fonds (RTU AF) sniedzis palīdzību un atbalstu vēl četriem jauniem ukraiņu studentiem. Jurijs, Jevgeņijs, Iļja un Ļubova nesen ieradušies Latvijā un ir gatavi dalīties savā pieredzē.

10. maijs