«Karjeras dienā 2024» studentiem atklās, kā nopelnīt miljonu

1. marts

Kādas prasmes nepieciešamas veiksmīgai karjerai? Kā studentā atpazīt miljonāra potenciālu? Kāda ir augstākās izglītības loma panākumu gūšanā uzņēmējdarbībā? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem 8. martā plkst. 12.00 paneļdiskusijā «Karjeras dienā 2024» atbildēs uzņēmējdarbības līderi.

Paneļdiskusiju «Kā nopelnīt miljonu» rīko RTU Absolventu asociācija un Attīstības fonds. Tā notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, un būs daļa no lielākā profesionālās orientācijas pasākuma «Karjeras diena».

Paneļdiskusijā savā redzējumā, pieredzē, veiksmes stāstos un ieteikumos nākotnes miljonāriem dalīsies Guntars Kokorevičs, Latvijā vadošā vides pakalpojumu jomas koncerna «CleanR Grupa» dibinātājs un padomes priekšsēdētājs, Zane Arnava, IT milža «Accenture» Talantu studijas vadītāja Baltijā, Raimonds Simanovskis, globālu izaugsmi sasniegušā tehnoloģiju uzņēmuma «easyBI» dibinātājs, un Artūrs Zeps, RTU attīstības un finanšu prorektors. Diskusiju vadīs Līna Menjoka, mārketinga un biznesa attīstības profesionāle juridiskajā birojā «Eversheds Sutherland Bitāns», kura iepriekš darbojusies arī Baltijas-Amerikas brīvības fonda absolventu valdē.

Uzņēmējdarbības līderi vērtēs arī veiksmes faktorus uzņēmējdarbībā, diskutēs par mentoringu un praksi kā svarīgiem atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībā, apspriedīs universitāšu nozīmi un atbalstu studentu izaugsmes ceļā, kā arī izzinās nākotnes profesijas un to, kā tām sagatavoties jau šodien. Viņi dalīsies pārdomās par inovāciju un jaunu ideju radīšanu, dos padomus, kā saglabāt pozitīvu attieksmi arī neveiksmēs un mācīties no tām. Iedvesmoties panākumiem varēs, arī izzinot veiksmīgu cilvēku paradumus un praktiskus ieteikumus, kas nodrošina sekmes biznesā.

«Karjeras diena» notiks 8. martā no plkst. 10 līdz plkst. 18, dodot iespēju darba devējiem klātienē uzrunāt vairākus tūkstošus potenciālo darba ņēmēju un praktikantu, bet Latvijas augstskolu studentiem un citiem interesentiem – iepazīt vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumu un iestāžu piedāvātās vakances, prakses piedāvājumus, kā arī veidot kontaktus un attīstīt kopprojektus. Vairāk informācijas.

Dalība «Karjeras dienā» ir bezmaksas. Lai saņemtu bezmaksas ieejas biļeti, lūdzu, reģistrēties.