RTU iepazīstina uzņēmējus ar dažādām sadarbības iespējām

5. februāris

2024. gada 30. janvārī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar RTU Absolventu asociāciju, RTU Attīstības fondu, RTU Karjeras centru un RTU Zinātnes un inovāciju centru rīkoja izzinošu pasākumu "Sadarbības iespējas ar RTU".

Ar tematiskām prezentācijām RTU pārstāvji uzņēmumu un valsts iestāžu pārstāvjiem sniedza ieskatu dažādām savstarpējas sadarbības iespējām, piemēram, stipendiju programmām, ziedojumu piesaistes iniciatīvām, RTUconnect iespējām, Karjeras dienām un dažādām platformām uzņēmumu iesaistei hakatonos, laboratoriju izmantošanā un jaunu ideju un produktu kopīgā izstrādē. Tāpat tika sniegta iespēja iepazīt RTU telpas, laboratorijas, zinātnes un inovāciju centru, tādejādi demonstrējot universitātes lomu tehnoloģiju un inovāciju attīstībā.

Šajā pasākumā visdažādāko nozaru pārstāvjiem, tostarp IT, būvniecības, loģistikas, sabiedrisko mediju, nekustamā īpašuma, finanšu, farmācijas, apdrošināšanas, pārtikas tirdzniecības un ražošanas, tika dota iespēja iepazīt dažādās iespējas sadarbībai ar RTU, lai veicinātu partnerību izglītības, pētniecības un inovāciju jomā un noskaidrotu, kā uzrunāt studentus par darba iespējām savā uzņēmumā. Daudzi no uzņēmumiem jau vairāku gadu garumā ir izveidojuši spēcīgu sadarbību ar RTU, kam ir būtiska loma valsts attīstībā un konkurētspējas veicināšanā globālajā arēnā.

RTU arī turpmāk plāno organizēt līdzīgus pasākumus, tādējādi veicinot sadarbību ar industriju. Aicinām sekot līdzi jaunumiem, lai nepalaistu garām iespēju sadarboties!