RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

SIA «Q.BEYOND» atbalsta stipendija sekmēs RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēnu attīstību

10. janvāris
.
.
.

Vācijas IT uzņēmums SIA «Q.BEYOND» sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” aicina RTU Inženierzinātņu vidusskolas (turpmāk RTU IZV) 11. klases skolēnus pieteikties stipendiju konkursam. Uzņēmums vēlas veicināt RTU IZV skolēnu attīstību un profesionālo izaugsmi. 

Divi skolēni, kuri iegūs šo stipendiju, astoņus mēnešus saņems finansiālu atbalstu 100 eiro apmērā. Skolēnus izvēlēsies konkursa kārtībā, balstoties uz viņu mācību sasniegumiem un sabiedrisko aktivitāti. 

"Esam patiesi priecīgi sadarboties ar vienu no Vācijas vadošajiem IT pakalpojumu sniedzējiem, kas vēlas veicināt un atbalstīt inženierzinātņu jomas skolēnu attīstību. Inženierzinātņu jomā strādājošo skaita pieaugums veicina tehnoloģisko progresu, inovācijas un ekonomisko izaugsmi. Tiek radīti jauni risinājumi un tehnoloģijas, kas veicina uzņēmējdarbību, rada darbavietas un uzlabo valsts konkurētspēju globālajā tirgū.  Pateicoties uzņēmuma sniegtajam atbalstam, būs iespēja vairot skolēnu vēlmi izvēlēties savu nākotnes profesiju inženierzinātņu nozarē," atklāj nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izpilddirektore Anita Straujuma.  

SIA “Q.BEYOND” specializējas mākoņtehnoloģijās, SAP, Microsoft, datu inteliģencē, drošības risinājumos un programmatūras attīstībā. Uzņēmuma filiāles darbojas Vācijā, Latvijā un Spānijā.  

RTU IZV sniedz iespēju augstā līmenī apgūt eksaktos priekšmetus un kvalitatīvi sagatavoties inženierzinātņu studijām. IZV skolēni jau kopš skolas dibināšanas 2015. gadā ir demonstrējuši izcilus sasniegumus mācībās un no starptautiskajām olimpiādēm veduši mājās godalgotas medaļas. Katru gadu mācības IZV 10. klasē uzsāk 24 skolēni. Jau astoto gadu pēc kārtas Ata Kronvalda fonda mazo skolu reitingā, vērtējot skolenu sasniegumus olimpiādēs un zinātniskajā pētniecībā, IZV iegūst 1. vietu un ceļojošo balvu «Lielā pūce». 

Kopīgot rakstu

Jaunumi