RTU Rīgas Biznesa skolas Business Intelligence Lab attīstīšana (Aktuāls projekts)

RTU Rīgas Biznesa skola katru gadu attīsta savu digitālo infrastruktūru un seko līdz digitālās transformācijas vadlīnijām. 2020. gads un tā izaicinājumi paradīja, ka digitālā transformācija ir neizbēgams process un izglītības nozarei nepieciešama ļoti strauja attīstība, lai sasniegt rietumu pasaules līmeni.

Rīgas Biznesa skola, ka Biznesa un IT ekselences programmas (BITL) koordinators un Eiropas Digitālās inovācijas centra Latvijā partneris, pateicoties partneru ziedojumiem, ieguldīja resursus auditoriju aprīkošanai ar jaunākām ierīcēm. Iegādātās ierīces dod iespēju nodrošināt mācības studentiem klātienē, tiešsaistē un jauktajā režīmā. 65 collu skārienekrāns ļauj pasniedzējiem digitalizēt ierastās tāfeles un atvieglot darbu ar jauno cipariskoto kursu saturu. Papildus ekrāni, modernākās 360 grādu skata leņķa kameras un augstākās klases mikrofoni nodrošina studentiem klātbūtnes efektu. Viss kopā ļauj BITL palikt augstākā līmeņa programmai Ziemeļeiropā.

Projekta atbalstītāji:
SIA “BMA Consult”, AS ''Citadele'', Janet Benjamins.