Biedrības "CONNECT Latvia" organizētā Iesācējuzņēmēju nometne Rīga-Kembridža

Otro gadu pēc kārtas tika organizēta Iesācējuzņēmumu nometne, kas norisinājās divās daļās – Latvijā un Lielbritānijā (Kembridžā). Nometnē ar savām biznesa idejām piedalījās studenti un jaunie uzņēmēji, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību. Nodarbības vadīja pieredzējuši pasniedzēji no Latvijas un Lielbritānijas augstskolām, kā arī uzņēmēji. Pirmajā daļā dalībnieki attīstīja savas biznesa idejas un, prezentējot tās žūrijai, sacentās par iespēju piedalīties otrajā daļā Kembridžā – vienu nedēļu ilgā apmācību programmā. Nometnes viens no galvenajiem uzdevumiem ir intensīvs darbs pie biznesa idejas prezentācijas.

Atbalstītāji: BlueOrange (Baltikums Bank AS), AS Attīstības finanšu institūcija “Altum”, Labs of Latvia, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte, Anglia Ruskin University, Profesors Alans Barels, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Rīgas Ekonomikas augstskola – Stockholm School of Economics in Riga, Rīgas Tehniskā universitāte.