Starptautiskā Izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX

Izgudrojumu un inovāciju izstādi MINOX 2016 organizēja biedrība "CONNECT Latvija” un Latvijas Izgudrotāju biedrība. Tā tika rīkota Latvijas Izgudrotāju dienas ietvaros ar mērķi popularizēt izgudrotāju darbību Latvijas sabiedrībā, veicināt izgudrojumu komercializāciju un ieviešanu tautsaimniecībā. Ikviens interesents bez dalības maksas varēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, klātienē tikties ar to autoriem un piedalīties dažādās aktivitātēs. Savus projektus taustāmā veidā demonstrēja individuālie izgudrotāji, pētniecības institūti, augstskolas, uzņēmumi, ārvalstu izgudrotāji. Nozīmīgu daļu ekspozīciju veidoja jaunieši un skolēni.

Atbalstītāji: Latvijas Zinātņu akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Rīgas Ekonomikas augstskola – Stockholm School of Economics in Riga, SIA Aģentūra “TRIA ROBIT”, SIA ”FORAL” Intelektuālā īpašuma aģentūra, SIA “Biosan”, Rīgas dome, AS Attīstības finanšu institūcija “Altum”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.