Rīgas Tehniskās universitātes 57. Starptautiskā zinātniskā konference

No 2016. gada 14. līdz 18. oktobrim notika ikgadējā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 57. starptautiskā zinātniskā konference.
Konferences darbs noritēja visās RTU fakultātēs pavisam 17 sekcijās, aptverot RTU pētniecības jomas. Konferencē piedalījās vairāki simti autoru, kas prezentēja Latvijas un pasaules zinātnes aktuālās tēmas, problēmas un sasniegumus.
Konferenci ar plenārsēdi 14. oktobrī atklāja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna.
Uz konferenci aicināti bija visi nozares entuziasti, speciālisti un citi interesenti, lai uzzinātu par jaunākajām aktualitātēm un pētījumu rezultātiem, izmantojot iespēju nodibināt kontaktus ar topošajiem zinātniekiem.

Atbalstītājs: AS “Latvenergo”