5. starptautiskā konference “POWERENG’2015”

2015. gada maijā Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē notika 5. starptautiskā konference “POWERENG’2015”, kurā vienkopus pulcējās vairāk nekā 100 zinātnieku, inženieru un praktiķu, pārstāvot 33 valstu 67 universitātes. Konferences laikā dalībnieki informēja par aptuveni 120 pētījumiem, kas saistīti ar enerģētikas, enerģijas un elektriskās piedziņas jautājumiem.
Konferencē dalībnieki, uzstājoties ar savu pētījumu rezultātiem, informēja par jaunākajām tendencēm šādās jomās: enerģijas ražošana; spēka elektronika, sistēmas un to lietojums; Smart Grid tehnoloģijas un to lietojums; Elektriskās mašīnas un ātruma regulējamie pārnesumi; atjaunojamie enerģijas avoti un tehnoloģijas; izglītība enerģētikas un elektrotehnikas jomā.

Konferences platīna partneris – AS “Latvenergo”. Platīna sponsors – SIA “ABB”. Sudraba sponsors – “OPAL-RT”. Atbalstītāji: Fizikālās enerģētikas institūts, SIA “YEinternational” un SIA “BALTELECTRON”, SIA “Baltma”.