RTU «Latvenergo» radošā laboratorija

Rīgas Tehniskā universitāte ar AS “Latvenergo” finansiālu atbalstu RTU Elektronikas un vides inženierzinātņu fakultātē, Ķīpsalā ir izveidojusi radošo laboratoriju, kurā studenti var nodarboties ar elektroiekārtu prototipēšanu un savu inženiertehnisko ideju realizēšanu. Laboratorijas atklāšana notika 2015. gada novembrī.
Radošā laboratorija izveidota, lai sekmētu studentu, vidusskolēnu un citu interesentu praktiskās iemaņas elektroiekārtu prototipēšanā. Laboratorija nav piesaistīta nevienai konkrētai studiju programmai. Ikviens, kurš vēlas, var laboratorijā realizēt savs tehniskās idejas, vai tās būtu nepieciešamas vidusskolēniem zinātniskās pētniecības darbiem, vai studentiem bakalaura un maģistra darbu izstrādei, vai vienkārši interesentiem, kuri vēlas iemēģināt roku elektroiekārtu izveidē.

Atbalstītājs: