Doktorantu vasaras skola “Tehnoloģiju pārnese un produktu dizains”

No 18. līdz 22. augustam RTU Cēsu filiālē norisinājās pirmā doktorantu vasaras skola “Tehnoloģiju pārnese un produktu dizains” (“Technology Transfer and Product Design”).
Vasaras skolā tika aicināti piedalīties ikvienas augstskolas doktoranti, lai veidotu starpdisciplināru un starpinstitucionālu sadarbību doktorantu vidū. Vasaras skolas mērķis - ļaut doktorantiem caur praktisku darbu papildināt savas teorētiskās zināšanas, balstoties uz reālu uzņēmumu problēmsituāciju risināšanu, radot jaunas idejas un pieejas uzņēmumos esošas infrastruktūras izmantošanā.
Galvenās Vasaras skolas tēmas:
• produktu dizains un izstrāde;
• prototipēšana;
• kreatīva problēmu risināšana, jaunu ideju meklēšana;
• komandas darbs un līderība;
• laika plānošana un projekta izstrāde;
• prezentācijas prasmes.

Pateicamies par sadarbību un atbalstu SIA “DPA”, SIA “Pogritech”, SIA “Snowision”, SIA “NeoZeo”, SIA “Conelum”, Vides risinājumu institūtam, Demola Latvia, Commercialization Reactor, biedrībai “ZINIS”, RTU Cēsu filiālei.