Atklāta koda programmatūras izpētes un izstrādes laboratorija

2018. gadā RTU tika izveidota atklāta koda programmatūras izpētes un izstrādes laboratorija, kas deva iespēju datorzinātņu fakultātes studentiem izveidot pētniecisko vidi programmatūras izstrādes un testēšanas procesam, izmantojot Linux un Android bāzētās darba stacijas.
2019. gadā laboratorijas telpas tika paplašinātas, kā rezultātā pašlaik esošais piedāvājums studentiem ļauj nodrošināt apmācību un pētījuma vidi, izmantojot Microsoft, Linux un MacOs operētājsistēmas bāzētas klases.
Šodien laboratorijas telpās, paralēli pētniecības procesam, tiek nodrošināts mācību darbs programmēšanas valodās, operētājsistēmās, mobilo aplikāciju un grafisko lietojumprogrammatūru izstrādes tehnoloģijas mācību kursa ietvaros.

Atbalstītājs: SIA ''Mikrotīkls''