RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

 Sākusies pieteikšanās 62. Studentu zinātniski tehniskajai konferencei!

9. marts
.
.

 Sākusies pieteikšanās 62. Studentu zinātniski tehniskajai konferencei!

Jau aprīļa beigās tiksimies attālināti, lai iepazītos ar katras fakultātes studentu zinātniskajiem darbiem, pētījumiem un rastajiem risinājumiem dažādu nozaru attīstības veicināšanā!

Iespējams arī Tu esi izstrādājis zinātnisko darbu, ar kura rezultātiem vēlies dalīties, lai cīnītos par iespēju maijā apmeklēt attālinātu Plenārsēdi, kur vienkopus tiksimies ar katras fakultātes labākajiem darbu autoriem. Tieši tādēļ nebaidies un piesakies pie savas fakultātes konkrētās sekcijas vadītāja ( https://ej.uz/62SZTK_SEKCIJAS ), vai, ja šaubies, kura sekcija būs īstā, apvaicājies iepriekš savam darba vadītājam. Piesakoties nosūti informāciju par sevi - vārdu, uzvārdu, studiju līmeni un kontaktinformāciju -, kā arī veikto darbu - darba nosaukumu un darba vadītāju. Neskaidrību gadījumā vari vērsties, rakstot uz e-pasta adresi: m  

Vēlāk sekos arī precīza informācija par 62. SZTK katras fakultātes sekciju norises laiku un attālināto platformu, kā arī iepazīstināsim ar to, kas Tevi var sagaidīt Plenārsēdē pēc veiksmīgas dalības konferences sekcijā. 

Seko jaunumiem un piesaki savu dalību jau tagad!

#RTUSP #RTU #SZTK #zinātne RTU - Rīgas Tehniskā universitāte

Kopīgot rakstu

Jaunumi

_