RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde

 

Darbības programma

Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde (BIF SP) ir organizācija, kas jau vairāku desmitu gadu garumā apvieno un sapulcē aktīvākos BIF studentus. Pašpārvalde pārstāv BIF studentu intereses gan RTU lēmējinstitūcijās, gan ikdienas studiju procesā, kā arī parūpējas par ārpusstudiju dzīvi, organizējot kultūras un sporta pasākumus.

Šī ir vieta, kur ikvienam dota iespēja apgūt mācību solos neapgūstamas praktiskās iemaņas:

  • Komunikāciju
  • Darbu komandā
  • Laika plānošanu
  • Projektu organizēšanu un vadīšanu

Ar aktīvu darbību pašpārvaldē daudzi būvniecības jomas speciālisti ir attīstījuši darba tirgū nepieciešamās līderības prasmes. 

BIF SP rīko gan izklaidējošus, gan izglītojošus pasākumus un projektus. Daudzi no tiem kļuvuši par pašpārvaldes etalonu, piemēram, “Papīra tilti”, “Iekāp inženiera kurpēs” un “Būvnieki zaļumos”. Ik gadu, augustā, pašpārvalde organizē pirmkursnieku nometni “Ieskrien studijās”, sagatavojot topošos studentus pilnvērtīgi uzsākt studijas. Pašpārvalde piekopj jau sen iedibinātas tradīcijas un ir atvērta jaunām idejām!

BIF SP sniedz daudz iespēju, piedzīvojumus un plašāku draugu loku, tāpēc pašpārvaldē gaidīts ikviens Būvniecības inženierzinātņu fakultātes students, kas vēlas padarīt savus studentu gadus neaizmirstamus!