RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

RTU Studentu parlaments

Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments (RTU SP) ir draudzīga un tradīcījām bagāta studentu organizācija - Latvijā vecākā studējošo pašpārvalde. RTU SP darbojas ar mērķi uzlabot gan vietējo, gan ārzemju studentu dzīves ne tikai studijās, bet arī ārpus tām. RTU SP ir īstā vieta, kur piešķirt studijām pievienoto vērtību, vienlaicīgi attīstot savas komunikācijas un komandas darba spējas. RTU SP pulcē kuplu skaitu aktīvu studentu no visām RTU fakultātēm un studiju un zinātnes centriem un to studentu pašpārvaldēm, apvienojot tās. Šeit ikvienu studējošo sagaidīs domubiedri, atsaucība un iespējas materalizēt savas idejas no punkta A - Z. Ķīpsalā esošais RTU SP birojs ir Studentu parlamenta sirds, kurā jebkurš RTU students ir aicināts paust idejas, tīkloties un atpūsties no ikdienas steigas.

Struktūra

Iepazīsties ar RTU Studentu parlamentu un tā struktūru - Kopsapulci, Valdi un katru nodaļu un tās darbu!

Normatīvie dokumenti

Šeit atradīsi tādus normatīvos dokumentus kā RTU SP Satversme, Kārtības rullis un Stratēģija tuvākajiem gadiem. Pieejami arī citi svarīgi dokumenti: sākot ar RTU SP Biedra rokasgrāmatu un beidzot ar LSA dokomentiem.

Fakultāšu Studentu pašpārvaldes

Apskati 2023./24. akadēmiskā gada fakultāšu Studentu pašpārvalžu darbību programmas.

RTU SP ORTUS Biedru zona

Jebkurš fakultātes Studentu pašpārvaldes biedrs ir arī RTU Studentu parlamenta biedrs, kuram arī ir iespēja izmantot RTU SP Biedru zonu RTU e-studiju portālā ORTUS un iepazīties gan ar sēžu protokoliem, gan iegūt dokumentu blankas, gan citu informāciju.

Ziņas

Lasi par jaunākajiem notikumiem RTU un RTU SP dzīvē!

Notikumi

RTU SP rīkoto pasākumu apkopojums. Ieplāno laicīgi un apmeklē!