RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Ziņas

Inovācijām jābūt universitāšu prioritātei – vienojas Valsts prezidents un RTU vadība

Inovācijām ir jābūt zinātnes universitāšu prioritātei, lai augstskolās radītās inovācijas varētu pārtapt globāla mēroga tehnoloģijās. Šī ir viena no atziņām, kas izkristalizējās, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoram Tālim Juhnam un RTU Zinātnes un inovāciju centra vadītājai Lienei Briedei 19. aprīlī tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. 

20. aprīlis

RTU rektors Tālis Juhna pirmajā darba dienā sola RTU veidot par starptautiski nozīmīgu zināšanu un inovāciju centru

Ar uzrunu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem un darbiniekiem, iezīmējot savas nākotnes ieceres un tuvākos darbus, kā arī iepazīstinot RTU saimi ar jauno vadības komandu, RTU jaunais rektors Tālis Juhna 27. martā sāk pildīt rektora amata pienākumus.  

27. marts

Aicina apmeklēt «RTU Karjeras dienu 2023»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena norisināsies 17. martā plkst. 10.00–16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, pulcējot vairāk nekā 100 uzņēmumus no dažādām nozarēm. Pasākumu aicināti apmeklēt visu Latvijas augstskolu studenti, vidusskolēni un citi interesenti, lai gūtu ieskatu darba tirgū, klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attīstībai vērtīgus kontaktus, kā arī piedalītos izglītojošos pasākumos – diskusijās, iedvesmojošos semināros un ātrajās intervijās, noskaidrojot savas iespējas saņemt jau pavisam konkrētu darba piedāvājumu.

2. marts