RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Ziņas

RTU Studentu parlaments uz nenoteiktu laiku slēdz biroju un atceļ klātienes pasākumus

Ņemot vērā notiekošo valstī un pasaulē un sekojot 12. marta Ministru kabineta rīkojumam «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» sakarā ar COVID-19 apdraudējumu un izplatīšanos, RTU Studentu parlaments ir pieņēmis lēmumu no 13. marta uz nenoteiktu laiku neturpināt savu darbību klātienē, kas iekļauj pasākumu atcelšanu, RTU SP biroja slēgšanu u.c.

13. marts

ATCELTS - Studenti aicina pieteikties «peļu slazdu» automašīnu konstruēšanas sacensībām

Tā kā Latvijā ir ieviesta ārkārtas situācija, lai ierobežotu «Covid-19» vīrusa izplatību, pasākums ir atcelts uz nenoteiktu laiku.

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentu pašpārvalde aicina pieteikties sacensībām «Slazds 2020», kurās jāizgatavo auto modelis, kura vienīgais mehānisms ir peļu slazda atspere. Sacensības notiks 21. martā Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1 un šogad tās tiek rīkotas pirmo reizi. 

10. marts

Sākusies pieteikšanās 61. Studentu Zinātniski tehniskajai konferencei!

Sākusies pieteikšanās 61. Studentu zinātniski tehniskajai konferencei!
Jau aprīļa beigās tiksimies katrā no fakultātēm, lai iepazītos ar studentu zinātniskajiem darbiem, pētījumiem un rastajiem risinājumiem zinātnes attīstībai, tādējādi atklājot gan katrs sev, gan citiem, ka zinātnei ir nozīme!

3. marts
_