RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Ziņas

RTU aicina uz Oksfordas Universitātes matemātiķa un slavena jūtubera Tom Crawford vieslekciju uzzināt, vai matemātika izglābs pasauli

Kā ar matemātikas palīdzību samazināt piesārņojumu okeānos un izglābt planētu? Par matemātisko modelēšanu un tās izmantošanu dažādu problēmu risināšanā vienīgajā lekcijā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon» 20. aprīlī plkst. 11.00 stāstīs Oksfordas Universitātes matemātiķis Tom Crawford, kurš savā matemātikas mīlestībā dalās ar miljoniem godalgotā «YouTube» kanālā. 

12. aprīlis

Notiks Rajena Deivisa vieslekcija angļu valodā «Principles of success as young professional»

Kāpēc tik daudziem cilvēkiem ar labām sekmēm mācībās un spēcīgu CV ir grūti gūt panākumus pēc augstskolas - īpaši kā uzņēmējiem vai jaunajiem profesionāļiem?

5. aprīlis

Studentus aicina izzināt inovācijas un pētniecības komercializāciju tiešsaistes semināru sērijā «Impact series»

RTU Zinātnes un inovāciju centrs aicina visu studiju jomu studentus pievienoties projekta «INNOV-8-2-CREATE» stāstu sērijai «Impact series», kas sāksies 9. aprīlī. «Impact series» veido septiņas aizraujošas sērijas, vedot ceļojumā inovāciju pasaulē un sniedzot nenovērtējamas atziņas, kas palīdzēs atklāt pētījumu komerciālo potenciālu.

5. aprīlis