RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

Ir sākusies pieteikšanās nometnei «Step by Step: How to be BEST of the BEST»

6. septembris, 2023

Kļūsti labākais no labākajiem! 13. un 14. oktobrī norisināsies ikgadējā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu nometne angļu valodā «Step by Step: How to be BEST of the BEST».

Par pasākuma akadēmisko daļu rūpēsies internacionāli treneri. Treniņu laikā dalībniekiem būs iespēja risināt pasākuma lieldraugu «SEB banka» un «Printful» sagatavotos uzdevumus, un uzņēmuma pārstāvjiem prezentēt izstrādātos problēmrisinājumus.

Piesakies nometnei līdz 17. septembrim aizpildot anketu.

Dalība pasākumā tiks apstiprināta konkursa kārtībā, caurskatot pieteikuma formu.

Pasākumu organizē studentu biedrība «Board of European students of tehnology» (BEST-Riga) un RTU Studentu serviss.

Nometnes Lieldraugi: SEB banka, Printful. Nometni atbalsta: Kinetics Nail Systems.