RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Aicina pieteikties dalībai pirmsakcelerācijas programmā «EIT Jumpstarter 2024»

3. aprīlis
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrs aicina novatorus, zinātniekus un maģistra un doktorantūras līmeņa studentus līdz 26. aprīlim pieteikt biznesa idejas vienā no populārākajām Eiropas pirmsakcelerācijas programmām «EIT Jumpstarter 2024», lai cīnītos par 10 tūkst. eiro naudas balvu idejas tālākai attīstīšanai.  

Pieteikties.

Biznesa ideju autoriem ir iespēja programmā pieteikt inovatīvas agrīnas stadijas produktu un pakalpojumu idejas veselības, pārtikas un lauksaimniecības, izejmateriālu, enerģētikas, pilsētvides mobilitātes un ražošanas jomās, kā arī risinājumus, kas aptver iniciatīvu «Jaunais Eiropas Bauhaus». Jaunais Eiropas Bauhaus ir vides, ekonomikas un kultūras stratēģiskā iniciatīva, kas savieno dizainu, ilgtspēju, pieejamību un investīcijas, lai sasniegtu Eiropas zaļā kursa mērķus. 

Programma ilgs astoņus mēnešus. Dalībniekiem tiks nodrošinātas mācības pieredzējušu nozares ekspertu vadībā un labāko savas jomas mentoru atbalsts, kas palīdzēs ideju autoriem atrast un izveidot piemērotāko un dzīvotspējīgāko biznesa modeli. Programmas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja prezentēt savu ideju investoriem un nākotnes potenciālajiem partneriem, tādējādi dalība programmā sniedz arī plašas tīklošanās iespējas, paver durvis uz Eiropas valstu tirgiem, inovāciju centriem, ļauj veidot sadarbību ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT - European Institute of Innovation and Technology) kopienu lielajiem industriālajiem partneriem. 
 
Pirmsakcelerācijas programmas norise sāksies maijā, savukārt tās fināls norisināsies novembrī, kad komandas, prezentējot savas idejas, cīnīsies par naudas balvu līdz 10 tūkst. eiro katrā kategorijā.   
 
Kopš «EIT Jumpstarter» programmas izveides 2017. gadā, tajā mācības izgājuši vairāk nekā 970 jaunuzņēmumu komandu. 2019. gadā pirmsakcelerācijas programma apbalvota kā labākā Eiropas asociāciju mācību iniciatīva (The Best European Association Training Iniciative). 

RTU Zinātnes un inovāciju centrs šobrīd nodrošina «EIT RawMaterials» un «EIT Urban Mobility» kopienu pārstāvniecību un to aktivitāšu īstenošanu Latvijā. 

Vairāk informācijas par «EIT Jumpstarter 2024».

Kopīgot rakstu

Jaunumi