RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Līdz 5. aprīlim iespēja pieteikties pilsētvides mobilitātes inkubatoram «Urban Mobility Incubator»

25. marts
.
.
.

No 29. aprīļa līdz 20. jūnijam Rīgā jau ceturto reizi norisināsies pilsētvides mobilitātes inkubators «Urban Mobility Incubator», kura mērķis ir nodrošināt  mobilitātes risinājumu pilnveidi un testēšanu Rīgā. Inkubators piedāvā finansiālu atbalstu komandu biznesa ideju realizācijai un prototipa izstrādei, mentoringa sesijas un lekcijas, kā arī iespēju izvietot savu risinājumu pilsētvidē. 

Pieteikties dalībai inkubatorā. 

Inkubators aicina dalībniekus piedāvāt idejas, kas risinātu aktuālus pilsētuidentificētus mobilitātes izaicinājumus, tostarp loģistikā, enerģētikā un elektrouzlādē, 5G, publiskajā transportā u.c. Pieteikties aicinātas gan jaunas komandas ar degsmi attīstīt jaunu biznesa ideju, gan jau izveidoti jaunuzņēmumi, kas vēlas uzlabot savu produktu vai pakalpojumu un paātrināt tā izvietošanu pilsētvidē. 

Izvēlētās komandas – šogad piecas – piedalīsies personalizētās mentoringa sesijās un kopīgās darba sesijās, ko vadīs nozarē atzīti eksperti no «TwoDots Startup Consulting» un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU). Programmas saturs tiks pielāgots komandu vajadzībām, fokusējoties uz tirgus izpēti, biznesa stratēģiju, prototipa izstrādi, mārketingu un investoru piesaisti. Papildus tam komandām būs iespēja attīstīt savus produktus praktiskās prototipēšanas darbnīcās, saņemto individuālas konsultācijas RTU Zinātnes un inovāciju centra atvērtā tipa darbnīcā «theLAB». Programma tiks aizvadīta hibrīda formātā. 

Komandas saņems arī finansiālu atbalstu idejas attīstīšanai. Kopējais finansējuma apjoms ir 12 tūkstoši eiro, kas tiks sadalīts starp piecām komandām. Finansējums paredzēts prototipēšanas un pilotēšanas izmaksu segšanai.  

Vairāk par programmu un pilsētas izaicinājumiem.  

Inkubatora norisi nodrošina atvērto inovāciju kustība «VEFRESH» kopā ar partneriem – RTU Zinātnes inovāciju centru un Rīgas domi. Projektu līdzfinansē Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopiena «EIT Urban Mobility».

Jaunumi