RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Sākusies pieteikšanās 61. Studentu Zinātniski tehniskajai konferencei!

3. marts, 2020
.
.

Sākusies pieteikšanās 61. Studentu zinātniski tehniskajai konferencei!
Jau aprīļa beigās tiksimies katrā no fakultātēm, lai iepazītos ar studentu zinātniskajiem darbiem, pētījumiem un rastajiem risinājumiem zinātnes attīstībai, tādējādi atklājot gan katrs sev, gan citiem, ka zinātnei ir nozīme!

Iespējams, arī Tu esi izstrādājis zinātnisko darbu, ar kura rezultātiem vēlies dalīties, lai cīnītos par iespēju maijā apmeklēt Plenārsēdi, kur vienkopus tiksimies ar katras fakultātes labākajiem darbu autoriem. Tieši tādēļ nebaidies un piesakies savā fakultātē pie konkrētās sekcijas vadītāja - ej.uz/61SZTK_sekcijas - vai, ja šaubies, kura sekcija būs īstā, apvaicājies iepriekš savam darba vadītājam, un nosūti informāciju par sava darba tēmu, savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Neskaidrību gadījumā vari vērsties pie RTU SP Zinātnes nodaļas vadītāja Marģera Liepiņa, raktsot uz e-pasta adresi:

Vēlāk sekos arī precīza informācija par norises laiku un vietu konferencei katrā no fakultātēm, kā arī iepazīstināsim ar to, kas Tevi var sagaidīt Plenārsēdē pēc veiksmīgas dalības konferencē, gatavojoties 21. gadsimta nezināmajiem pavērsieniem!

Sākusies pieteikšanās 61. Studentu Zinātniski tehniskajai konferencei!

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Studentu parlaments

Publikācijas datums

3. marts, 2020 plkst. 9:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi