RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

Notiks pirmkursnieku pasākums «Startēšu RTU»

8. augusts, 2023

Trešdien, 30. augustā, no plkst. 14.00 līdz 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju mājā «Domus Auditorialis», Zunda krastmalā 8, notiks pirmkursnieku pasākumus «Startēšu RTU», kurā varēs iegūt noderīgu informāciju par studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām un ārpusstudiju aktivitātēm universitātē. Pasākums tiks translēts arī tiešraide RTU Facebook platformā

Jau tradicionāli RTU pirmkursniekus īsi pirms jaunā studiju gada ar noderīgu informāciju, padomiem un dažādiem tips`n`tricks par studenta dzīvi universitātē iepazīstinās vecāko kursu studenti.

Pasākumā varēs saņemt atbildes uz dažādiem ar studiju procesiem saistītiem jautājumiem, izzināt veiksmīgu studiju norisi, ārpusstudiju aktivitātes, dzīvi RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā un apspriest citus RTU studentiem aktuālas tematus.

Pasākums notiks diskusijas formā divās daļās – «Atbalsts studiju procesā» un «Ārpusstudiju aktivitātes» –, RTU vecāko kursu studentiem, iepazīstinot ar savu studiju pieredzi RTU un atbildot uz pasākuma skatītāju jautājumiem.

Savukārt 1. septembrī visi jaunie RTU studenti ir gaidīti «Iezvanīšanas svētkos», kas plkst. 12.00 sāksies RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā.