RTU Studentu parlaments

Jaunais studiju gads sāksies 1. septembrī ar Iezvanīšanas svētkiem

21. augusts, 2023
Foto no RTU Iezvanīšanas svētkiem 2022. RTU arhīvs

Jaunais studiju gads Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sāksies 1. septembrī plkst. 12.00, kad 1. kursa studenti tradicionāli pulcēsies RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, centrālajā laukumā, kur notiks studiju gada ievadpasākums – jauno studentu Iezvanīšanas svētki.

Iezvanīšanas svētkos jaunuzņemtie studenti varēs iepazīties ar dažādām ārpus studiju aktivitātēm, ko piedāvā RTU, kā arī būs iespēja piedalīties konkursos un uzzināt par gaidāmajiem  pasākumiem.

Svētku svinīgā daļa sāksies plkst. 14.00. Tajā pirmkursniekus uzrunās RTU rektors Tālis Juhna un RTU Studentu parlamenta prezidente Aneta Tarasova. Klātesošie varēs iepazīsies ar RTU administrāciju un fakultāšu dekāniem.

Plkst. 14.30 studējošie dosies uz savām fakultātēm, kur notiks informatīvas lekcijas par studiju norisi un tikšanās ar fakultātes vadību un mācībspēkiem un studentu pašpārvaldi.

Pasākumu organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Kultūras centru.

Vairāk informācijas.