RTU Studentu parlaments
RTU Studentu parlaments

RTU SP ārkārtas vēlēšanās ievēlēti atlikušie valdes locekļi

2. maijs, 2021

RTU SP ārkārtas vēlēšanās, kuras norisinājās 2. maijā, tika ievēlēti atlikušie RTU SP Valdes locekļi nākamajam 2021./2022. gadam.

Uz ārkārtas vēlēšanām tika izsludināta pieteikšanās uz Prezidentes amatu, Prezidentes izvirzīto Viceprezidentu, kā arī Zinātnes un inovāciju nodaļas vadītāja amatu, un uz katru pozīciju tika saņemts pa vienam kandidāta pieteikumam. Uz Prezidentes amatu šogad kandidēja šī brīža Ārējo sakaru nodaļas vadītāja Aneta Tarasova, kura kā savu Viceprezidentu izvirzīja šī brīža Būvniecības inženierzinātņu fakultātes pašpārvaldes vadītāju Danīlu Ņikiforvu. Taču uz Zinātnes un inovācijas nodaļas amatu kandidēja šī brīža Datorzinātnes un  informācijas tehnoloģijas fakultātes pašpārvaldes vadītāja Alise Drozdova.

Uz attiecīgajiem amatiem tika ievēlēti visi trīs kandidāti. Attiecīgi par Anetu Tarasovu kā Prezidenti balsoja PAR: 35, PRET: 5, un Alisi Drozdovu uz Zinātnes un inovāciju nodaļas amatu - PAR: 41, PRET: 1.

Šobrīd pēc ārkārtas vēlēšanām ir aizpildīti visi RTU SP valdes amati, līdz ar to uz 2021./2022. gadu darbu sāks pilna RTU SP valde.

Sveicam jaunievēlētos valdes pārstāvjus un novēlām veiksmi un panākumus.