RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments

Aizvadītas RTU SP un LU SP ziemas sporta spēles «Briedīši»

20. februāris
.
.

2020. gada 8. februārī GUNS'n'LASERS Mežaparka izklaides parkā tika aizvadīts Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta un Latvijas Universitātes Studentu padomes kopprojekts - ziemas sporta spēles «Briedīši», kurā godpilno pirmo vietu izcīnija komanda «Madonas vilkābeles»!

Neskatoties uz to, ka šogad Latvijas ziema nevar iepriecināt ar sniegu un pat ar ilgnoturīgiem mīnus grādiem, tas neapturēja jauniešos vēlmi sportot un darīt to netradicionālā veidā - ārpus telpām. GUNS'n'LASERS parkā pulcējās kopumā 116 dalībnieki no RTU un LU, kā arī no Rīgas Stradiņu universitātes. 

Dalībnieku komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās, un tām bija jāveic vairākas disciplīnas kā peintbols, volejbols, tautas bumba, diskgolfs, jenga un «dubļu biatlons», kurās varēja pārbaudīt savu veiklību, ātrumu un uzmanību. Paralēli šīm izspēlēm, komandām brīvajā laikā bija iespēja piedalīties arī izvēles disciplīnās kā šautriņu mešana, stafete «Narvesen skrējiens», teikumu minēšana ar kustību palīdzību u.c. 

Pēc aizvadītajām izspēlēm, katrā disciplīnā, izņemot «dubļu biatlonu», apakšgrupu spēcīgākās komandas savā starpā aizvadīja spraigas cīņas un noskaidroja disciplīnas uzvarētājus. Finālspēles sākās ar krēslas iestāšanos un beidzās ar tumsu, tomēr dalībnieki ar entuziasmu turpināja sacensties cits pret citu un galu galā tika apbalvoti labākie no labākajiem. Visi vērtējumi tika apkopoti un organizatori apbalvoja kopvērtējuma pirmo 3 vietu ieguvējus ar sponsoru balvām un tieši šim pasākumam veidotām medaļām ar «Briedīšu» jaunizveidoto logo. Sīvā cīņā 3. vietu ieguva RTU Elektronikas un telekomunikācijas fakultātes komanda «Korporācijas Šķindonis», 2. vietu ieguva Latvijas Universitātes komanda ar nosaukumu «Ja», un šogad sacensību uzvarētāju titulu ieguva «Madonas vilkābeles» - entuziastisku studentu komanda, kuru moto pilnībā pamatoja viņu augsto vērtējumu: «Viens par visiem, visi par vienu!» 

Apbalvošana notika Mārupes pagasta viesu namā «Bruņinieku muiža», kur pēc apbalvošanas ceremonijas dalībnieki un organizatori tika aicināti palikt uz sadraudzības pēcpasākumu.

Paldies visiem projekta atbalstītājiem: Isostar, Ausmeņa Kebabs, Redbull, GUNS'n'LASERS izklaides parks, RTU Ķīpsalas peldpaseins, Sportland, Gandrs, Big Bad Bagels, Narvesen, Chili Discgolf Latvia, Iļģuciema alus darītava, Kurbads ledus halle, Jägermeister.

Fotogrāfijas no pasākuma apskati Flickr profilā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Studentu parlaments

Publikācijas datums

20. februāris plkst. 10:20

Līdzīgi raksti

Ziņas

_