RTU Studentu parlaments
Parādīt izvēlni
RTU Studentu parlaments
Notikuma vieta

Pārstāvniecības seminārs «Balss»

30. novembris, 2019, 9:00 - 20:00
Āzenes iela 12
.
.

Ir pagājusi rudens semestra pirmā puse, un droši vien jau saproti nedaudz vairāk, kāda ir atšķirība starp studentu pašpārvaldi un parlamentu, taču Tev tik un tā rodas jautājums: «Cik liela nozīme studentijā ir man kā biedram vai aktīvistam?». Varbūt Tavā prātā jau tagad iezogas domas par to, ka studenta dzīvē derētu kādas izmaiņas, bet īsti nezini, pie kā ķerties un kā to panākt? Tad Tu esi nonācis pareizajā lapā!

RTU SP pārstāvniecības seminārs «Balss» ir radies tādēļ, lai vienas dienas laikā dalībniekiem dotu ieskatu par studentu pārstāvniecību RTU un tās lēmējinstitūcijām. Organizatoru komanda parūpēsies, lai Tu pēc semināra būtu pašpārliecinātāks un zinošāks studentu pārstāvniecībā, kā arī saprastu un iemācītos, ko Tu kā students vari darīt kā savā, tā savu biedru labā.

Vari būt pārliecināts - pēc semināra noslēguma jutīsies gandarīts ar jauniegūto zināšanu devu! Tādēļ tieši Tu esi aicināts 30. novembra rītā izlīst ārā no siltā pleda apkampieniem un uzlikt pauzi mīļākā seriāla jaunajai epizodei, jo gaidīsim Tevi uz reģistrāciju jau no plkst. 9.00 Āzenes ielā 12. Paķer līdzi arī pierakstu kladi un pildspalvu, jo bez šaubām būs ko pierakstīt. Tiks nodrošināta arī ēdināšana, uzkodas un silti dzērieni. Kā arī aicinām parūpēties par dabu un paņemt līdzi savu krūzīti 

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/seminarsbalss
Pieteikšanās notiks līdz 8. novembra plkst. 23.59, tāpēc nevilcinies un aizpildi jau tagad!

Jebkādu ar semināru saistītu jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Lauru Dzalbi: +371 26657048 vai

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Studentu parlaments

Publikācijas datums

25. oktobris, 2019 plkst. 9:41

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

_