Arhitektūras un dizaina institūts
Parādīt izvēlni
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU sākas ziemas uzņemšana, piedāvājumā – daudzveidīgs studiju programmu klāsts

5. janvāris
.
.
.

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) no 8. janvāra līdz 2. februārim gan klātienē, gan attālināti notiek ziemas uzņemšana pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Daļa no tām tiek īstenota nepilna laika formā, lai studenti varētu darbu apvienot ar studijām, laiku tām veltot vakaros vai brīvdienās. 

Studiju programmas

Ziemas uzņemšanā jaunus studentus gaida maģistra profesionālo studiju programma «Arhitektūra» un bakalaura profesionālo studiju programma «Apģērbu un tekstila tehnoloģija», ko īsteno Arhitektūras un dizaina institūts. Šajās programmās ir gan budžeta, gan maksas studiju vietas. 

Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte piedāvā gan budžeta, gan maksas studiju vietas maģistra akadēmisko studiju programmās «Biznesa informātika» un «Digitālās humanitārās zinātnes», kā arī maģistra profesionālo studiju programmā «Informācijas tehnoloģijas projektu vadība». Savukārt maģistra profesionālo studiju programmā «Tehniskā tulkošana» paredzētas studijas par maksu. 

Inženierekonomikas un vadības fakultātē varēs mācīties pirmā līmeņa augstākajās profesionālo studiju programmās «Nekustamā īpašuma pārvaldība» un «Uzņēmējdarbība un vadīšana», bakalaura profesionālo studiju programmās «Nekustamā īpašuma pārvaldība», «Uzņēmējdarbība un vadīšana» un maģistra profesionālajā studiju programmā «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana». Šajā fakultātē jārēķinās ar maksas studijām. 

Savukārt Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultātē varēs studēt maģistra akadēmisko studiju programmās «Materiālzinātne un nanotehnoloģijas» un  «Ķīmija un ķīmijas tehnoloģija» gan budžeta, gan maksas studiju vietās.

Elektroniskā pieteikšanās

Pieteikties studijām elektroniski var, sākot no 8. janvāra līdz 2. februāra plkst. 15.00.

RTU bakalaura studiju programmu absolventi, kuri pretendē uz valsts budžeta vietām, elektroniski var pieteikties RTU portāla ORTUS sadaļā «Studentiem» vai arī sadaļas «Absolventiem» apakšsadaļā «Studiju informācija». 

Pārējiem elektroniskā pieteikšanās notiek speciālā uzņemšanas vietnē,  autorizējoties ar e-Paraksts mobile vai personas apliecību (e-ID karti).

Piesakoties elektroniski, visi nepieciešamie dokumenti jāpievieno e-pieteikumam.

Pieteikšanās klātienē

No 8. janvāra līdz 2. februāra plkst. 16.00 studijām var reģistrēties klātienē, RTU Uzņemšanas komisijā, Rīgā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6, 1. stāvā. 

Piesakoties nepieciešami šādu dokumenti (līdzi jābūt oriģināliem, kopijas jāiesniedz): 

  1. iepriekšējās izglītības dokuments:
  2. atzīmju (sekmju) izraksts; 
  3. centralizēto eksāmenu sertifikāts, piesakoties pamatstudiju programmās ar vidējo izglītību;
  4. derīga pase vai ID karte;
  5. reģistrācijas maksas apliecinājums (izdruka no interneta bankas) vai arī var maksāt uz vietas internetbankā;
  6. laulības apliecība vai attiecīgs dokuments, ja izglītības dokumenti ir ar citu uzvārdu (vārdu) vai/un personas kodu;
  7. akadēmiskā informācijas centra izziņa, ja izglītība iegūta ārvalstīs;
  8. notariāli apstiprināta pilnvara, ja pieteikumu iesniedz klātienē cita persona.

RTU uzņemšanas noteikumi

Plašāka informācija par ziemas uzņemšanu

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Jaunumi