Arhitektūras un dizaina institūts
Parādīt izvēlni
Arhitektūras un dizaina institūts

Sadarbības partneri

Sadarbības partneri

Arhitektūras un dizaina institūts aktīvi darbojas dažādās starptautiskās organizācijās un tīklojumos:

Rīgas Tehniskā universitāte ir  Jaunā Eiropas «Bauhaus» partneris. 

Arhitektūras un dizaina institūts īsteno sadarbības projektus arī ar vietējām pašvaldībām, arhitektu un dizaineru profesionālajām organizācijām un uzņēmumiem. Mūsu ilggadējie sadarbības partneri ir:

Institūts ir noslēdzis sadarbības līgumus par inženiertehnisko speciālistu teorētisko un praktisko sagatavošanu, pētniecisko darbību, inovatīvas studiju un darba vides pilnveidošanu, prakses vietu nodrošināšanu: ar SIA «Thomson Furniture», SIA «AM Furnitūra», SIA «Rīgas Interjeri», SIA «Reliņš», SIA «Avoti SWF», AS «Valmieras stikla šķiedra», SIA «Troja», SIA «Rīgas krēslu fabrika», SIA «Marks M», SIA «Dižozols Plus», SIA «Limbažu Tīne», SIA «Trentini», SIA «Bolderāja serviss», SIA «Krassky», SIA «Nemo», SIA «SRC Brasa», SIA «Snickers Production Latvia», SIA «Fristads Production», SIA «66 North Baltic», SIA « Spectre Latvia», SIA «Aspect».

2019. gadā īstenotā jubilejas pasākumu cikla «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150» atbalstītāji: Valsts kultūrkapitāla fonds; SIA R.Evolution Strategy; SIA ITERA Latvija, SIA Reaton, žurnāls Latvijas ArchitektūraRīgas Centrālā bibliotēka un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Esam atvērti sadarbībai. Ja Jums ir ideja, ko vēlaties īstenot kopā ar Arhitektūras un dizaina institūta mācībspēkiem, zinātnikiem vai studējošajiem, rakstiet .">. Mēs sazināsies ar jums un palīdzēsim to īstenot!