RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU Studentu pūtēju orķestris «SPO» atgriezies no starptautiskā konkursa Itālijā

9. aprīlis

RTU Studentu pūtēju orķestris «SPO» piedalījās 24. starptautiskajā pūtēju orķestru konkursā Riva del Garda pilsētā, Itālijā, saņemot žūrijas un publikas atzinību.

Māris Martinsons: «Klasiski organizētajā pasākumā orķestris ieguva nepārvērtējamus iespaidus un pieredzi, piedaloties pūtēju orķestru konkursā, kurā kolektīvi muzicē Eiropas augstākajā līmenī. SPO, pēc manām domām, šobrīd ir Eiropas vidējā līmenī, kas noteikti vērtējams kā augsts kolektīva sniegums tik spraigā konkurencē.»

«SPO» dalībnieks Mārtiņš Nābels-Šneiders: «Šādos konkursos nostiprinās nezūdoša kopības un ģimeniskuma sajūta, kas kolektīva turpmākajā darbā ir vissvarīgākā.»

Ar konkursa organizatoriem RTU studentu pūtēju orķestrim «SPO» izveidojās radoša un bagāta pieredzes apmaiņa, kas palīdzēs kolektīvam veidot tālākus kontaktus ar citu valstu mūziķiem.

9. aprīlis plkst. 16:50