RTU Kultūras centrs
Parādīt izvēlni
RTU Kultūras centrs

Par mums

RTU Kultūras centrs piedāvā iespēju studentiem, iesaistoties kādā no 12 kultūras kolektīviem vai interešu klubiem, savu ārpus studiju laiku pavadīt radoši un aizraujoši, ienesot dzīvē ne vien iknedēļas balss, ķermeņa vai gara treniņu, bet arī jaunus draugus, piedzīvojumus un emocijas. RTU studenti sajūt sevi droši stāvam uz lielajām skatuvēm, piedalās Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos, Baltijas studentu Dziesmu un deju svētkos «Gaudeamus» un starptautiskos konkursos, festivālos, kā arī veido un apliecina RTU kultūras dzīvi jau vairāk kā 60 gadu garumā. 

Kultūras centra vēsture

Mūsu sešu gadu desmitu senā un bagātā vēsture veidojusi radošu un stabilu šodienu.

Pakalpojumi

Piedāvājam konsultatīvu un praktisku palīdzību koncertu, saviesīgu vakaru, fakultāšu izlaidumu un jubileju, semināru u. c. sarīkojumu organizēšanā RTU telpās un citviet.

Jaunumi

Pasākumi

Jauktais koris «Vivere» un studentu teātris «Spēle» piedalīsies par godu Latvijas valsts svētkiem organizētajā RTU svētku koncertā. Koris izpildīs latviešu komponistu – Z. Liepiņa, A. Maskata, U. Stabulnieka, J. Lūsēna, I. Kalniņa – dziesmas, savukārt studentu teātris atgādinās vēstures notikumus, kuru rezultātā pirms 105 gadiem tapa neatkarīga Latvijas valsts.

Galerija