RTU Kultūras centrs
Parādīt izvēlni
RTU Kultūras centrs

Inžienierzinātņu vidusskolas jauktais koris «IZVĒLE»

Inžienierzinātņu vidusskolas jauktais koris «IZVĒLE»


Labdien, mēs esam jaunākais - dziedošais Rīgas Tehniskās universitātes kolektīvs un pārstāvam RTU Inženierzinātņu vidusskolu.

Kopā esam - dzīvespriecīgi, asprātīgi, dumpinieciski, skaļi, koši, zinātkāri, atklāti, radoši, mērķtiecīgi jaunieši vecumā līdz 21 gadam. Katrs nākam un pārstāvam ļoti dažādas Latvijas puses, taču mūs vieno īpaša saikne - inženierzinātnes.

Šo melnbalti raiboto dziesmas ceļu ejam kopā ar mūsu diriģenti Elīzu Dūmu un visus kopā mūs satur draudzība un dziedāšanas prieks.

Lai gan koris dibināts tikai 2016. gada septembrī un šogad svinēs savu piekto dzimšanas dienu (ar piecām kūkām un vienu svecīti) esam piedalījušies ne tikai skolas ikgadējos pasākumos, bet arī tādos notikumos kā – RTU 155 jubilejas svinīgajā koncertā, jauniešu koru salidojumā «Kalniem pāri», Latvijas simtgadei veltītajā koncertā «Latvijas gadsimts» u. c. 

Jau trešo gadu korī turpina dziedāt arī RTU Inženierzinātņu vidusskolas absolventi, jo kā paši jaunieši saka - «Dziedāšana mums ir hobijs, kas atpūtina mūsu tehniskos prātus».
Uz tikšanos mūzikā, RTU Inženierzinātņu vidusskolas jauktais koris.

Diriģente: Elīza Dūma
+371 29374292
m

Mēģinājumi notiek otrdienās, ceturtdienās no plkst.16.00 līdz plkst.18.00 IZV Svētku zālē, Kronvalda bulvārī 1
Dzirdēt, redzēt: youtube.com