RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU mākslinieciskie kolektīvi piedalīsies Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītos pasākumos un koncertos

13. novembris, 2023

►Jauktais koris «Vivere» un studentu teātris «Spēle» svētku noskaņu radīs 17. novembrī RTU auditoriju centrā «Domus auditorialis», izpildot latviešu komponistu – Z. Liepiņa, A. Maskata, U. Stabulnieka, J. Lūsēna, I. Kalniņa - dziesmas un atgādinot vēstures notikumus, kuru rezultātā pirms 105 gadiem tapa neatkarīga Latvijas valsts.

►Vīru koris «Gaudeamus» kopā ar sieviešu kamerkori «Cantus», koklētāju ansambli «Balti», Emīla Dārziņa mūzikas skolas 4. klases kori, Dzintru Vīcupi (klavieres), Inesi Romancāni (vokāls) 17. novembrī plkst. 19.00 dziedās koncertā «Ir tikai viena LATVIJA» koncertzālē «Ave Sol».
Programmā:  «Ugunskura vieta ar skatu uz Latviju» (Jānis Šipkēvics),  «Div, upītes» (Kārlis Auzāns), «Taisnība» (Jānis Lūsēns), «Svētī debesīs šo zemi» (Zigmars Liepiņš), «Pūt vējiņi» (Jānis Lūsēns), «Pārliecība» (Raimonds Pauls) un citas kompozīcijas.
Ieeja bez maksas.

►Koris «Gaudeamus» 18. novembrī plkst. 9.00 piedalīsies Latvijas Televīzijas translētajā svētku dievkalpojumā no Rīgas Doma.

►Sieviešu kori «Delta» dzirdēsiet 18. novembrī plkst. 18.00. koncertā Vecajā Ģertrūdes baznīcā.
   Ieeja bez maksas.

►TDA «Vektors» dejos mūzikas apvienības «Raxtu Raxti» par godu Latvijas proklamēšanas gadadienai organizētajā valsts svētku lielkoncertā, kas notiks 18. novembrī plkst. 14.00 un 19.00 Dailes teātrī. Biļetes internetā.

13. novembris, 2023 plkst. 10:00