RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU Kultūras centrs piedalās Likteņdārza Saieta nama svinīgajā atklāšanas ceremonijā

19. augusts, 2022

Piedaloties Valsts prezidentam Egilam Levitam, 18.augustā atklāja Likteņdārza Saieta namu. Likteņdārzs ir īpaša vieta Rīgas Tehniskās universitātes Kultūras centram, kas 2012.gadā, kad RTU svinēja 150 gadu jubileju, uzsāka tradīciju – pavasara talku “Iestādīsim dziesmu”. Šo gadu laikā visi RTU mākslinieciskie kolektīvi Likteņdārzā, kur satiekas pagātne, tagadne, nākotne - dziedājuši, dejojuši un ar laba vēlējumiem palīdzējuši iesakņoties ozoliem, liepām, ceriņiem, jasmīniem… 2021.gadā  tradīcijai piepulcējās jaunākais kolektīvs – RTU Inženierzinātņu vidusskolas jauktais koris «Izvēle», kuram apritēja pieci vitālas darbības gadi.
Arī RTU Kultūras centrs un tā bijusī vadītāja Asja Visocka piedalījās Likteņdārza Saieta nama svinīgajā atklāšanas ceremonijā, uz kuru tika aicināti ilggadējie Likteņdārza idejas atbalstītāji un ziedotāji. Biedrība "Kokneses fonds" pateicās par neatsveramu ieguldījumu Saieta nama tapšanā.

Foto - A.Visocka un "Kokneses fonda" padomes priekšsēdētāja Sandra Kalniete.

19. augusts, 2022 plkst. 17:40