RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU Kultūras centrs ielūdz kolēģus uz Ziemassvētku zelta balli

28. novembris, 2023

Pēc vairāku gadu pārtraukuma RTU atkal notiks krāšņa Ziemassvētku balle. RTU Kultūras centrs aicina visus kolēģus 15. decembrī plkst. 19.00 pulcēties RTU auditoriju mājā «Domus auditorialis», lai kopā baudītu svētku noskaņu.

Dejotgribētājus priecēs populārie ballīšu muzikanti – grupa «Zelta vilks» un RTU iemīļotā studentu muzikālā apvienība «RTU Band». Ballē uzstāsies arī RTU studentu pūtēju orķestris SPO un mākslinieki no grupas «Viral Mind».

Varēs piedalīties dažādās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs – rotāt piparkūkas, gatavot svētku dekorācijas, fotografēties, iemācīties pagatavot gardus svētku dzērienus, apgūt jaunus deju soļus, zīlēt nākotni, piedalīties labdarības akcijā. Un pats galvenais – būs iespēja beidzot satikt Ziemassvētku vecīti un izteikt viņam savu svētku vēlēšanos.

Pasākumā uz vietas būs iespējams iegādāties atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.

Ieeja ballē svinīgos tērpos. Balles tematika ir zelts, tāpēc viesiem ar zelta tematikai atbilstošu tērpu paredzēti pārsteiguma sveicieni.

Balles ieejas kartes cena vienai personai ir 10 EUR. Iepriekš rezervējot vietu pie galdiņa – 15 EUR (vietu skaits ierobežots).

Ieejas kartes iepriekšpārdošanā pieejamas no 15. novembra «Biļešu paradīzes» interneta vietnē un RTU Kultūras centrā, Āzenes ielā 12-104, kur biļetes var nopirkt, maksājot ar skaidru naudu.

28. novembris, 2023 plkst. 18:32