RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU Kultūras centra raidījums «Sveiki! Kā jums labi iet?»

3. marts

«Priecīgs cilvēks - laimīgs cilvēks» - ar šādu moto RTU Kultūras centrs izveidojis jaunu raidījumu «Sveiki! Kā jums labi iet?»

Klāt nu jau ceturtais RTU Kultūras centra raidījums «Sveiki! Kā jums labi iet?».

Šonedēļ raidījumā tiekamies ar RTU studentu pūtēju orķestra «SPO» māksliniecisko vadītāju un diriģentu Māri Martinsonu. Viņš vada arī Pāvula Jurjāna mūzikas skolas orķestri un ir Latvijas Televīzijas galvenais skaņu režisors.

Pēc nedēļas raidījumā 10,martā RTU sieviešu kora «Delta» mākslinieciskā vadītāja Elīza Dūma viesosies pie operdziedātājas Ievas Paršas. Rudenī koncerts «Mīlestības dāvana. Ieva Parša. Septiņas sievišķības», kas bija veltīts ilggadējās RTU sieviešu kora «Delta» mākslinieciskās vadītājas un diriģentes Intas Eizenbergas – Cērmanes jubilejai, izvērtās skaistā kora un operdziedātājas sadarbībā.

Raidījums skatāms ORTUSā kultūras ziņu sadaļā, kā arī RTU Kultūras centra mājas lapā.

3. raidījums

Šajā raidījumā RTU studentu teātra «Spēle» māksliniecisko vadītāju, režisori, aktrisi, vokālisti, komponisti, dzejnieci Raimondu Vazdiku iztaujā RTU Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste, žurnāliste Līga Puriņa.

2. raidījums

Intervijā RTU jauktā kora «Vivere» mākslinieciskais vadītājs, Rīgas Doma kora skolas vadītājs un Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģents Gints Ceplenieks.

Raidījumu cikls «Sveiki! Kā jums labi iet?» par RTU mākslinieciskajiem kolektīviem sākās ar raidījumu par RTU Inženierzinātņu vidusskolas kori. Tajā kora vadītāju Elīzu Dūmu intervē aktrise Raimonda Vazdika, savukārt, IZV 12. klases skolniece Monika Aija Vainiņa spēlē pavadījumu E. Dūmas izpildītai dziesmai «Rakstu rakstus».

3. marts plkst. 9:33

Līdzīgi raksti