RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU 160. jubilejai veltīts svētku koncerts «RTU DZIESMA 160» 14. oktobrī plkst.15.30 auditoriju centrā «Domus auditorialis»

10. oktobris, 2022

Koncertā dzirdēsim RTU 160. jubilejai veltītajā mūzikas albumā «RTU DZIESMA 160» iekļautos orģināldarbus RTU stīgu ansambļa «Gaiva», RTU Inženierzinātņu vidusskolas jauktā kora «Izvēle», RTU sieviešu kora «Delta», RTU jauktā kora «Vivere», RTU vīru kora «Gaudeamus» un RTU studentu pūtēju orķestra «SPO» izpildījumā. Koncerta īpašie viesi būs pianisti Raimonds Petrauskis, Aldis Liepiņš, Maksims Vinogradskis, soliste Zane Gudrā, vijolniece Nikola Valaine, basģitāriste Elīza Apine. Pasākumu vadīs RTU studentu teātra «Spēle» mākslinieciskā vadītāja, aktrise un režisore Raimonda Vazdika.

Koncerta programma:

«Folkoholistic» / Andris Balodis / RTU instrumentālais ansamblis «Gaiva», vadītāja Jevgenija Otroško.

«Dziedāt visai pasaulei» / Knuts Skujenieks, Raimonds Pauls / RTU Inženerzinātņu vidusskolas jauktais koris «Izvēle», vadītāja Elīza Dūma.

«Balzamīne» / Madara Grundmane, Ieva Parša/ RTU sieviešu koris «Delta», vadītāja Elīza Dūma.

«Koki» /Jēkabs Jančevskis, Inese Zandere/ RTU jauktais koris «Vivere», vadītājs Gints Ceplenieks.

«Oda priekam» / Eduards Veidenbaums, Juris Kulakovs / RTU vīru koris «Gaudeamus», vadītājs Ivars Cinkuss.

«Vella kalpi», popūrijs no kino filmas «Vella kalpi»/ Raimonds Pauls, Aivara Krūmiņa aranžējums / RTU studentu pūtēju orķestris «SPO», vadītājs Māris Martinsons.

«Mūžu mūžos būs dziesma» / Imants Ziedonis, Imants Kalniņš, Emīla Zilberta aranžējums/ RTU apvienotais koris un orķestris SPO, diriģents Gints Ceplenieks.

10. oktobris, 2022 plkst. 15:53