RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU 159.jubilejas koncerts "SVĒTKI RUDENĪ"

12. oktobris, 2021

RTU Kultūras centrs ielūdz uz RTU 159. jubilejas koncertu «Svētki rudenī», kas norisināsies 14. oktobrī plkst.19. RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1. Koncertā piedalīsies RTU jauktais koris «Vivere» un RTU studentu pūtēju orķestris «SPO».
Koncerta 1. daļa: «Vivere», dzintars, mīlestība, jūra. Izpilda RTU jauktais koris «Vivere», mākslinieciskais vadītājs Gints Ceplenieks, diriģente Anna Amanda Stolere, kormeistars Egīls Siliņš un instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.
Koncerta 2. daļa: «SPO» pasaules džeza mūzikā. Izpilda RTU studentu pūtēju orķestris «SPO», mākslinieciskais vadītājs Māris Martinsons.
Ieeja koncertā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu. Lūgums savlaicīgi pieteikties koncerta apmeklējumam, zvanot Kultūras centram pa tālr. 67089477 vai rakstot .

12. oktobris, 2021 plkst. 15:27