RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

Pirmizrādes piedzīvos RTU studentu radītās īsfilmas!

23. janvāris

Kultūras centra organizētā vieslekciju cikla «No idejas līdz filmai» noslēguma pasākumā jeb pirmizrāžu parādē interesenti varēs noskatīties sešas RTU studentu veidotas īsfilmas. Kinodarbi runā par eksistenciālām tēmām ar misticisma elementiem. Viens no stāstiem veidots 60. gadu stilā.

Īsfilmas aicinās piedzīvot spēcīgu saturisko vēstījumu un negaidītus pagriezienus!

Iespēja izzināt kino industrijas prasmes – scenārija rakstīšanu, filmēšanas un montāžas iemaņas, kā arī daudz ko citu – ieinteresēja plašu studentu loku. Mācības trīs mēnešu garumā sāka teju 50 jaunieši, no kuriem pašu studentu vērtējumā par vislabākiem atzītie komandas darbi būs skatāmi RTU, Āzenes ielā 12 k-1, 115. auditorijā 31. janvārī plkst. 17.30.

Vieslekciju cikla «No idejas līdz filmai» lektore – režisore un producente Dace Pūce.
Filmas tapušas sadarbībā ar RTU Mediju centru.

Pēc īsfilmu noskatīšanās tiks izziņota otrā vieslekciju tēma - skatuves uzvedumu vizuālā tēla veidošanas māksla jeb scenogrāfija.

23. janvāris plkst. 22:00