RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

Kultūras centrs septembri ieskandina ar Dzejas dienām

14. septembris, 2023
Foto: Jānis Puķītis

Studentu dzejas dienas pasākumā «No klasikas līdz modernismam» sirsnīgā un muzikālā gaisotnē RTU studentu teātri SPĒLE un KAMERTONIS runāja pazīstamu un mazāk zināmu autoru dzeju.

Klātesošie skolēni, studenti un citi interesenti klausījās dzejoļus, kuriem mūziku radījuši – «Prāta vētra», Kārlis Kazāks, Mārtiņš Freimanis, Imants Kalniņš, Juris Kulakovs, Mārtiņš Brauns, Valts Pūce un citi mūziķi.

Daudzi dzejoļi jauniešiem lika aizdomāties par dzīves izvēlēm, pašapziņas vairošanu, pārdzīvojumiem, cerībām.

Ikvienam bija iespēja iejusties dzejnieka tēlā «Esi dzejnieks - radi no nekā….» un veikt radošu uzdevumu – sacerēt savu dzejoli.

Paldies mūziķiem Guntim Veilandam un Leldei Riteniecei-Balodei par fantastisko skanējumu, RTU studentu teātru vadītājām Raimondai Vazdikai un Ludmilai Stančikai par mūsdienīga dzejas teātra izveidi.

Uz tikšanos nākamajās Dzejas dienās!

Studentu dzejas diena 2023 "No klasikas līdz modernismam"

14. septembris, 2023 plkst. 21:53