Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

«Universitāte nākotnes inženieriem» iepazīstinās ar RTU Arhitektūras fakultāti

5. decembris, 2023

16. decembrī plkst. 10 RTU  Arhitektūras fakultātē Ķīpsalas ielā 6, 115./116. auditorijā vidusskolēni, piedaloties RTU organizētajā bezmaksas lekciju ciklā «Universitātē nākotnes inženieriem» jeb UNI, varēs iepazīties ar Arhitektūras fakultāti un, veicot studentu sagatavotus uzdevumus un piedaloties dažādās aktivitātēs uzzināt vairāk par arhitektūras studiju norisi.

Programmā:

• Plkst. 10.00–11.30 RTU Arhitektūras fakultātes lektores Antras Viļumas lekcija «Klimatneitrāla arhitektūra ilgtspējīgai nākotnei».
  • Plkst. 11.30–13.00 RTU Arhitektūras fakultātes studentu pašpārvaldes organizēti praktiskie uzdevumi un dažādas aktivitātes.

Dalība «Universitātē nākotnes inženieriem» ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties.

Lai ieinteresētu un radītu lielāku izpratni par inženierzinātnēm, RTU jau otro gadu aicina vidusskolēnus apmeklēt bezmaksas lekcijas «Universitātē nākotnes inženieriem» jeb UNI, kurā mācībspēki, zinātnieki un inženieri viegli uztveramā un aizraujošā veidā iepazīstina ar inovācijām dažādās nozarēs, inženierzinātņu nozīmīgumu un mūsdienīgas inženierzinātņu izglītības atbilstību nākotnes darba tirgus prasībām.