Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Topošie arhitekti aizstāvēs maģistra darbus ar integrētu diplomprojektu

2. februāris, 2022

7. un 8. februārī RTU Arhitektūras fakultāte aicina sekot līdzi maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšanai.

Noslēguma darbus aizstāvēs RTU maģista profesionālo studiju programmas «Arhitektūra» absolventi.

Maģistra darbu ar integrētu diplomprojektu aizstāvēšanas secība

Topošo arhitektu studiju noslēguma darbus vērtēs Valsts pārbaudījumu komisija arhitekta un Latvijas Arhitektu savienības prezidenta Jura Poga vadībā: RTU AF dekāns profesors Uģis Bratuškins, RTU AF docents Edgars Bondars, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes vadošā pētniece Līva Pupure, Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesore Aija Ziemeļniece, Nacionālās Kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis un Rīgas domes pilsētvides attīstības pārvaldes eksperts Aigars Kušķis.

Visi interesenti laipni aicināti kuplināt klausītāju rindas un atbalstīt topošos arhitektus!

Lai varētu pieslēgties pasākumam tiešsaistē, lūdzam iepriekš reģistrēties.

Reģistrētie klausītāji saņemts automātisku apstiprinājuma e-pastu ar informāciju par pievienošanos tiešsaistes pasākumam.