Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Raidījumā «Pieslēdzies RTU!» iepazīstinās ar studiju iespējām RTU Arhitektūras fakultātē

22. aprīlis, 2022

26. aprīlī plkst. 18.00 Facebook Live tiešsaistes raidījumā «Pieslēdzies RTU» topošie studenti varēs uzzināt visu par studiju iespējām Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (RTU AF).

RTU AF studenti sarunā ar raidījuma vadītāju Edgaru Bāliņu atklās studiju un studentu ikdienas dzīves aizkulistes, pastāstīs par arhitektu karjeras iespējām, budžeta vietām, dažādajām ārpusstudiju aktivitātēm, stipendijām, ārzemju pieredzes barucieniem un  vēl daudz ko citu. Skatītāji topošajiem arhitektiem varēs uzdot arī savus jautājumus un noskaidrot, kā jau šovasar var iestāties RTU un pievienoties radošajam AF studentu pulkam.

Pirms raidījuma ikvienam būs iespēja arī pārbaudīt savas zināšanas par RTU un arhitektūru, piedaloties konkursā. Viserudītākie konkursa dalībnieki saņems pavasarīgas dāvaniņas no RTU.

«Pieslēdzies RTU!» 26. aprīlī RTU Facebook lapā un rudenī esi viens no RTU AF pirmkursniekiem!