Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Pieredzes apmaiņas meistarklase: «RUUME arhitekti»

17. aprīlis, 2023

Latvijas Arhitektu savienība aicina apmeklēt pieredzes apmaiņas meistarklasi, ko vadīs «RUUME arhitekti». Semināra laikā arhitekti stāstīs par savu pieredzi arhitektu biroja izveidē, to, kā birojā tiek sadalīti pienākumi, organizēti ikdienas darbi un sasniegti mērķi. Meistarklase norisināsies 20. aprīlī no plkst. 14.30 līdz 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas iela 6, Rīgā.

«RUUME arhitekti» ir birojs, ko izveidojuši domubiedri 2016. gadā. Pēc dalības un daudzām uzvarām arhitektūras konkursos «RUUME arhitekti» šobrīd ir stabils un nozīmīgs arhitektūras un pilsētplānošanas birojs Latvijā. Birojs galvenokārt strādā ar pilsētbūvnieciska mēroga teritoriju attīstību un iekļaujošas, mūsdienīgas arhitektūras radīšanu.

Piedalīties meistarklasē aicināti ne tikai studenti, bet arī jau praktizējoši arhitekti.

Pieteikties meistarkalsei

Kontaktinformācija:

Attēlā: «RUUME arhitekti» projektētā dzīvojamā ēka Viesturdārza kvartālā - Merks Viesturdārzs